Casa Laura Estepona

Belangrijkste voorzieningen

  • 96 m²
  • 2 slaapkamers
  • 2 badkamers

Locatie

    Gelegen op 6 minuten lopen van de Torre Vigía Arroyo Vaquero, bieden 2-slaapkamer Casa Laura Estepona appartementen snelle toegang tot verschillende toeristische plekken in de omgeving. Het appartement van 96 m² is geschikt voor maximaal 4 gasten.

    Dit 2-badkamer appartement is op 3 km van de Dona Julia golfclub en op 4 km van de golfbaan Estepona Golf genesteld. Casa Laura Estepona appartement heeft een uitzich op de zee en ook een ligging aan het strand op 10-minuten rijafstand van het Playa del Cristo.

    Voor extra gemak zijn een bidet en een douche beschikbaar bij deze accommodatie. Bovendien vindt u een haardroger en handdoeken in de badkamer.

    Jouw comfort is onze prioriteit, daarom bieden Casa Laura Estepona appartementen een complete keuken met een koffie/theezetapparaat, een oven en keukengerei. De dichtstbijzijnde bushalte, Arroyo Vaquero, ligt op 200 meter afstand.

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 15:00 tot 21:00
    Uitchecken: van 01:00 tot 11:00
    LicentienummerVFT/MA/70854

    Kameropties bij Casa Laura Estepona

    Voor extra gemak zijn een bidet en een douche beschikbaar bij deze accommodatie. Bovendien vindt u een haardroger en handdoeken in de badkamer.

    Inchecken
    Uitchecken
    Gasten
    2 gasten

    Volwassenen:

    2

    Kinderen:

    0
    Casa Laura Estepona Kamer foto Casa Laura Estepona Voorzieningen foto Casa Laura Estepona Kamer foto Casa Laura Estepona Kamer foto Casa Laura Estepona Faciliteiten foto Casa Laura Estepona Wastafels foto Casa Laura Estepona Kamer foto Casa Laura Estepona Kamer foto Casa Laura Estepona Bedden foto Casa Laura Estepona Kamer foto
    Appartement met Twee Slaapkamers

    Grootte: 96 m²

    Type bed: 2 enkele bedden

    Meer informatie +

    Locatie bij Casa Laura Estepona

    Bezienswaardigheden
    Geweldige restaurants
    Vervoer

    Gastbeoordelingen van Casa Laura Estepona

    Hier vindt u geverifieerde beoordelingen die onze gebruikers op deze website hebben verlaten

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.

    Review is niet verzonden.

    Gelieve opnieuw te proberen.

    Veelgestelde vragen

    • Wat is de oppervlakte van dit strand Casa Laura Estepona appartement?
      De grootte van dit strand Casa Laura Estepona appartement is 96 vierkante meter.
    Bedankt voor de aanmelding
    Valuta
    • USD US dollar
    • EUR Euro
    • GBP Pond sterling
    • AUD Australische dollar
    • CAD Canadese dollar
    • BRL Braziliaanse real
    • CNY Chinese yuan
    • CZK Tsjechische kroon
    • DKK Deense kroon
    • HKD Hongkongse dollar
    • ILS Israëlische sjekel
    • JPY Japanse yen
    • MYR Maleisische ringgit
    • NZD Nieuw-Zeelandse dollar
    • NOK Noorse kroon
    • PLN Poolse złoty
    • RON Roemeense leu
    • RUB Russische roebel
    • SAR Saoedi-Arabische riyal
    • SGD Singaporese dollar
    • ZAR Zuid-Afrikaanse rand
    • KRW Zuid-Koreaanse won
    • SEK Zweedse kroon
    • CHF Zwitserse frank
    • TRY Turkse lira
    • UAH Oekraïense grivnya
    • ARS Argentina, Peso
    • THB Thaise baht
    Taal kiezen
    Bekijk de beste beschikbare tarieven
    Voer de gewenste reisdatums in om prijzen te bekijken
    Inchecken
    Uitchecken
    Gasten
    2 gasten

    Volwassenen:

    2

    Kinderen:

    0
    Casa Laura Estepona